uklidíme i vám.

Starosti s pravidelným a pečlivým úklidem přenechte na nás.

Provádíme úklid domů, domácností, komerčních prostor, úklid po stavebních úpravách, jednorázové úklidy i pravidelné. Používáme profesionální parní čističe a techniku společnosti Kärcher. Máme již letité zkušenosti s kvalitním úklidem velkých i malých firem.

Úklidové služby pro domácnosti i firmy.

Zajišťujeme komplexní úklidové služby prakticky všech druhů objektů. Realizujeme úklid vnitřních a venkovních ploch včetně jednorázových úklidů spojených s provozem budovy i domácnosti.

V rámci úklidového servisu nabízíme také dodávání hygienického materiálu včetně hygienických zásobníků na sociální zařízení a jejich následné doplňování. Klademe důraz na spolehlivost, serióznost, operativnost a rychlou reakci na Vaše požadavky a připomínky.

jednorázový úklid

Zajistíme jednorázový úklid vaší domácnosti, společnosti  či akce. 

pravidelný úklid

rádi pro Vás připravíme týdenní, měsíční či roční plán úklidu Vaší domácnosti či firmy. 

generální úklid

Detailní a pečlivý úklid opravdu do hloubky. 

sezónní úklid

Uklidíme před svátky ( Vánoce, Velikonoce, Nový rok) ale i třeba 

Kontrolujeme kvalitu.

Interní kontrola kvality úklidu.

Kvalitu poskytovaných služeb ovlivňujeme také kontrolní činností, která je prováděna odpovědným pracovníkem nebo  vedoucím firmy. Pracovní doba úklidu je přizpůsobena požadavkům zákazníka. Pečlivý výběr pracovníků a jejich důkladné  zaškolení je nezbytné pro zajištění úklidových  služeb. Všichni pracovníci jsou před nástupem na pracoviště  seznámeni s požadovanými pracovními úkony, technologií prováděných prací, bezpečností práce a s požární ochranou na pracovišti. 

Jsme pojištěni.

Pojištění firmy a odpovědnost 

Firma KTJ ČR s.r.o.  se ve smlouvách se svými zákazníky zavazuje nést hmotnou i právní odpovědnost za smluvně zadaný výkon a činnosti svých zaměstnanců. Proti případným škodám na majetku zákazníků, které by byly prokazatelně způsobeny nebo zaviněny našimi zaměstnanci, je naše firma pojištěna  na částku 2 mil. Kč.

logo KTJ ČR s.r.o.

Staré Sedliště 385, 348 01 Staré Sedliště

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 malbardesign.com Všechna práva vyhrazena.